top of page

Соціальна служба школи

Ми учасники програми благодійного фонду LEGO «Сприяння освіті»

Положення про проведення дитячого архітектурного конкурсу

                          «Світ розваг, відкриттів та пізнання»

Дата проведення: 14 травня 2016 року

Цілі і завдання конкурсу:

   Ціллю конкурсу є розвиток інженерних, архітектурних, дизайнерських здібностей та комунікативних навичок дітей шляхом командної роботи над спільним проектом.

   Головним завданням конкурсу є розкриття теми шляхом будівництва моделі з конструктора LEGO та презентації проекту безпосередньо на фестивалі. Тема конкурсу «Світ розваг, пізнання та відкриттів» передбачає створення тематичного парку з конструктора LEGO, але не відтворення якогось існуючого і добре відомого всім парку, а створення нової оригінальної ідеї. Модель має візуалізувати та розкривати цю ідею і при цьому дотримуватися всіх вимог до створення тематичних парків (зонування, інфраструктура, масштаб і т.д.). Важливою умовою цьогорічного конкурсу є динамічнісь (механізованість) вашої моделі. 

   Цьогоріч організатори не пропонують підтем, оскільки за мету мають розвиток креативного проектного мислення дітей.

   Працюючи над проектом, необхідно поєднати інтелектуальний та творчий розвиток дітей з метою розширення знань дітей про тематичні парки світу та спонукати їх мислити креативно, а також стимулювати та виховувати пізнавальний інтерес до цієї теми. 

                   Екологічне виховання

       «Земля у твоїх долонях»

   У кожної людини свій рідний край, домівка, Батьківщина. Але з чого починається Батьківщина? Це питання хвилює всіх і завжди… Можливо, починається Батьківщина з пісні рідної матусі чи з батьківської хати?

  Патрiот - людина, вiддана своєму народовi, яка любить свою Батькiвщину, живе i працює заради процвiтання свого краю.

 Патріотизм, як і честь виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради рідної землі.

 Патріотизм - величний вияв нескінченної любові до рідного краю.

   Люди не помічають того, що світ, в якому ми живемо, забруднюється. Забруднюють його самі ж люди. Чи можемо ми зупинити це? Ми думаємо, що коли ми викидаємо обгортку або зливаємо відходи в річку, нічого не станеться. Але це не так.

   Щороку повітря забруднюється все більше і більше, лісів стає все менше і менше, і ми цього не помічаємо. Лише коли стається катастрофа, то тільки тоді всі розуміють, що накоїли. Невже нам потрібна якась велика катастрофа, щоб побачити, як ми шкодимо природі?

«Я – дитина, я – людина, що має свої права!»

   Чи кожен з нас відчуває межу, де, нібито домагаючись своїх прав, попирає чужі? А чи багато хто сьогодні знає власні права, права людини, котра народилася і живе на світі?

   Набагато спокійніше жити серед людей, які знають, що «гідність людини недоторкана! Кожна людина на Землі повинна зустрічати кожну іншу з повагою, по-братерськи, з розумінням, справедливістю. Тому що кожна людина – цінність» (ст.1 із Загальної Декларації прав Людини).

   Ви знаєте, що були часи, коли дітей взагалі не сприймали як людей особливого віку — до них ставилися так, як до дорослих. Минуло не одне тисячоліття, поки людство зрозуміло, що діти потребують відмінного ставлення.

   Лише в XVII-ХVШ ст. діти отримали належну увагу, бо раніше вони не мали ні дитячого одягу, ні дитячих іграшок чи книжок.

   У середньовічній Німеччині слово «дитина» взагалі було синонімом до слова «дурень». Дітям було нелегко - не було законів, які оберігали б їхнє життя.

   Довгі роки найрозумніші і найдобріші люди боролися за права дітей самотужки, і нарешті, у 1924 році, вони зібралися у місті Женеві, де прийняли перший документ про потреби дітей - Декларацію прав дитини.

Упродовж XX ст. було прийнято цілий ряд документів, спрямованих на захист дітей та дитинства.

Проект «ШКОЛА ПРОТИ СНІДУ» 

 

   ВІЛ–інфекція – інфекційне захворювання, яке викликає вірус імунодефіциту людини. Характеризується багаторічною циркуляцією вірусу в організмі, який уражає імунну систему, що призводить до загибелі людини. 

Імунна система організму захищає нас від інфекцій і запобігає розвиткові деяких типів злоякісних хвороб. ВІЛ повільно й незворотно знищує імунну систему організму.

   СНІД (синдром набутого імунодефіциту) – це кінцева стадія ВІЛ-інфекції. Сьогодні ВІЛ інфекція повністю не виліковується, ліки які б знищували ВІЛ в організмі людини досі не винайдено. Проте, вже нині є такі ліки, які запобігають зараженню дитини у лоні матері, полегшують перебіг ВІЛ - інфекції та запобігають розвиткові СНІДу.

   Пам'ятайте, що зараження вірусом імунодефіциту людини можна уникнути. Щоб убезпечити себе і свою родину від зараження, кожній людині, перш за все, потрібні достовірні знання про ВІЛ - інфекцію і СНІД.

Інформаційно-освітня протиалкогольна програма

«Сімейна розмова»

 

   Завдання  школи полягає в тому, щоб надати під¬літкам необхідних  знань та сформувати вміння і навички щодо реалізації здорового способу життя, навчити школярів визначати життєві цінності, спонукати відповідально ставитися до власних вчинків і власного здоров'я.

   Навчання здоровому способу життя на засадах розвитку життєвих навичок має зробити молоду людину спроможною використовувати знання і змінювати ставлення до проблеми,  формувати   навички необхідні для прийняття позитивних рішень спрямованих на  захист власного здоров' я та здоров' я інших.

Time manager

Екологічний проект

Понеділок        12.00 – 17.00

 

Вівторок           10.00 – 15.00

 

Середа              11.00 – 16.00

 

П'ятниця           10.00 – 15.00

E-mail

psyholog250@ukr.net

Якорь 1
Якорь 2
Якорь 3
Якорь 4
Якорь 5
Якорь 6
Якорь 7
bottom of page